Ceramists TV

 

Kongres skierowany jest do stomatologów i techników dentystycznych, którzy poszukują sprawdzonych rozwiązań w pracy zespołowej oraz najlepszych rezultatów w codziennej pracy zawodowej.

W ciągu dwóch dni III Kongresu Ceramists No Limits odbędzie się osiem wykładów i osiem warsztatów. Dwa z nich poprowadzą wspólnie technik i lekarz, jeden będzie prowadzony przez lekarza i poświęcony gospodarowaniu tkankami miękkimi. Pozostali wykładowcy to już tradycyjnie indywidualności świata techniki dentystycznej, o wybitnych umiejętnościach i ponadprzeciętnej wrażliwości na estetykę.
Wszystkie wykłady będą uzupełnione fakultatywnymi 3,5 godzinnymi warsztatami, aby uczestnicy Kongresu mogli zgłębić wiedzę teoretyczną i praktyczną, jak również mieć możliwość zadawania pytań, dyskusji i wymiany poglądów.

Podczas tegorocznej edycji Kongresu, po raz pierwszy zapraszam na panele dyskusyjne z udziałem wykładowców. Mają one ułatwić kontakt z wykładowcami, w czasie trwania będzie można bezpośrednio zadawać pytania. To będzie niepowtarzalna okazja, by uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas zagadnienia.

Zapraszam również do wzięcia udziału w konkursie Ceramists Masters Cup. Dla zwycięzcy przewidujemy wyjątkowo atrakcyjną nagrodę.

Impreza pokongresowa Party No Limits dopełni towarzyską część kongresu pod hasłem SUPER HEROES - niech każdy będzie swoim bohaterem.

To czego bardzo pragnę jako organizator, to stworzyć w jednym miejscu, w jednym czasie i dla każdego, niepowtarzalną okazję, do zdobycia wiedzy i pozytywnej energii do wykorzystania w codziennej pracy. A przede wszystkim marzę, aby to wydarzenie było impulsem dla Twojego Przebudzenia Bez Granic.

Nie może Cię zabraknąć!!!

 

Zapraszam serdecznie,
Ryo Miwa

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem